Ankara Ben Aldırma Ankara - Estetik Cerrah Ankara
estetik cerrah ankara
Ben Aldırma
Konuya benleri aldırma doğru bir yaklaşımıdır? sorusuyla başlanabilir.Tabiki vücutta olmayan ben olan benden daha risksiz bir durumdur yani beni aldırdığınızda yıllar içinde benlerle ilgili olabilecek sorunlarıda ortadan kaldırmış olunur.Halk arasında “bene dokunmayın” mantığı hiçbir mantığı ve bilimsel değeri olmayan bir görüştür.

Ben Aldırma Tedavisi

Ben Alımından 1 Dakika Sonrası

Bazı kliniklerse ben olan kişiyi yıllarca bağlayıp zaman içinde ciddi ölçülere varan ücret alabilmek için “beninizi takip etmeliyiz” diyerek hastayı yıllarca oyalamakta hiçbir anlamı olmayan bir şekilde 6 aydabir bakarak!!! Kişiyi ikna etmektedir.


Yapılması gereken şey;ben vücutta olmaması gereken bir doku deformitesi olarak değerlendirilimeli ve görsel veya fiziki bir rahatsızlık varsa tedavi amacıyla yada hiçbir sorun olmasa dahi olabilecek sorunları engelemek için tedavi edilmelidir.


Ben aldırmanın bir çok teknolojik yolu ve ameliyatı vardır bunlardan hangisiyle alınacağı o kliniğin sahip olduğu teknoloji ve doktorun ben tedavisi konusundaki tecrübesine bağlı olarak değişir.Ben aldırmak için en doğru yaklaşım; ben tedavisi konusunda tüm teknolojilere sahip klinikle görüşüp nasıl alınacağına doktor ve hasta genel değerlendirmeyle karar vermelidir.

Ankara'da Ben Aldırma Yapan Estetik Cerrahlar
Prof. Dr. Ali Naki SELMANPAKOĞLU

Tel:   0312 416 50 50

Adres:

AKAY HASTANESİ
Akay caddesi Büklüm Sokak No:4 Kavaklıdere/ANKARA 06660

Prof. Dr. Kutlu SEVİN

Tel:   0 312 595 62 42

Adres:

Muayenehane: 
Filistin sokak 9/8 Gaziosmanpaşa - Ankara

Hastahane:
Ankara Tıp Fakültes i- Estetik Plastik Cerrahi Kliniği 06340 Cebeci - Ankara

Ferruh BİNGÜL

Tel:   0 312 446 47 50

Adres:

Uğur Mumcu Cad 80/3 Gaziosmanpaşa / ANKARA

HAKKIMIZDA

EstetikCerrahAnkara.com sitesi Ankara bölgesindeki estetik cerrahların tanıtımını yapan bir rehberdir. Doktorlar hakkında bilgileri, nerede çalıştıkları ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

REHBERE KAYIT

EstetikCerrahAnkara.com sitesine kayıt olmak isteyen doktorlar kkalgidim@gmail.com adresine email atarak iletişime geçebilirler. Kayıt ücreti tek seferlik alınır :150 TL