Ankara Lazerle Ben Tedavisi Ankara - Estetik Cerrah Ankara
estetik cerrah ankara
Lazerle Ben Tedavisi
Lazerle ben aldırma tedavisi Fraksiyonel karbondioksit co2 lazerler ile gerçekleşebilmektedir...Yüzde ya da vücutta oluşmuş olan zararsız epidermal ve dermal nevuslar sadece kişiyi estetik açıdan rahatsız eden benler tek seansta dikiş vs olmadan anında yok edilmekte olup kişi sosyal yaşantısına devam edebilmektedir.Çok derin köklü olan nevuslar cerrahi olarak çıkartılmalıdır.Göz üstlerinde veya altındaki benlerde alınabilmekte hatta birçok kişinin rahatsızlık duyduğu göz altındaki yağ butoncuklarıda lazer ile temizlenebilmektedir.


Uygulama lokal aneztezi ile yapılmakta olup ağrı hissedilmemektedir.Benlerin alındığı alan 4-6 gün arasında normal hal almaktadır.Oluşan pembelik 1-2 ay içerisinde normal cilt renginize uyum sağlayacaktır.


 

Ankara'da Lazerle Ben Tedavisi Yapan Estetik Cerrahlar
Prof. Dr. Ali Naki SELMANPAKOĞLU

Tel:   0312 416 50 50

Adres:

AKAY HASTANESİ
Akay caddesi Büklüm Sokak No:4 Kavaklıdere/ANKARA 06660

Prof. Dr. Kutlu SEVİN

Tel:   0 312 595 62 42

Adres:

Muayenehane: 
Filistin sokak 9/8 Gaziosmanpaşa - Ankara

Hastahane:
Ankara Tıp Fakültes i- Estetik Plastik Cerrahi Kliniği 06340 Cebeci - Ankara

Ferruh BİNGÜL

Tel:   0 312 446 47 50

Adres:

Uğur Mumcu Cad 80/3 Gaziosmanpaşa / ANKARA

HAKKIMIZDA

EstetikCerrahAnkara.com sitesi Ankara bölgesindeki estetik cerrahların tanıtımını yapan bir rehberdir. Doktorlar hakkında bilgileri, nerede çalıştıkları ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

REHBERE KAYIT

EstetikCerrahAnkara.com sitesine kayıt olmak isteyen doktorlar kkalgidim@gmail.com adresine email atarak iletişime geçebilirler. Kayıt ücreti tek seferlik alınır :150 TL